typy Líčení

28. 12. 2008 | † 02. 04. 2011 | kód autora: AN1

Kouřové líčení

jak na kouřové líčení?? tady mate o tom članek

Jsou k tomu zapotřebí 2 barvičky - jedna tmavá a druhá světlá. Světlou barvu nanes do vnitřního koutku a rozetři do ztracena. Tmavou barvu začni nanášet z vnějšího koutku směrem k vnitřnímu a zároveň nahoru pod obočí. Směrem pod obočí se snaž tmavou barvu roztírat do jemnější vrstvy aby to nepůsobilo příliš tvrdě.


Z vnějšího koutku, kde začneš nanášet tmavou barvu, nanes další vrstvu tmavé barvy, tentokrát dolu pod spodní víčko. Vytvoříš tím jakoby efekt "V", který dělá základ kouřového líčení. Celkový kouřový dojem umocníš, pokud do tohoto líčení naneseš černou tužku kolem celého oka - nemusíš se bát, světlá barva ve vnitřním koutku oko krásně rozzáří a nebude tak působit "orámovaně".
v černé

stíny podle barvy očí

Pro modré oči

Prozařte pomněnkové oči kontrastním teplým odstínem. Sáhněte po oranžové a zemitých barvách, jako jsou čokoládová, mandarinková nebo neutrální oříšková.
Hvězdný tip: Vytvarujte oko hnědou tužkou. Poprašte víčka korálovou barvou ve dvou vrstvách. Váš pohled se prohloubí, když výrazněji nalíčíte víčka přesně v místě ohybu.

pro zelené očí

"Vaše kočičí oči vyniknou, když je orámujete růžovou nebo teplým tónem levandulovéHvězdný tip: Pokud chcete získat sexy pohled faraonky Kleopatry, obtáhněte víčko tekutou černou linkou. Tenký černý nákres skvěle kontrastuje s něžnými stíny a působí sexy!

pro hnědé oči

Hřejivé čokoládové oči osvěžte chladivými modrými tóny. "Ve vaší malířské paletě by se měl objevit odstín kobaltové nebo azurové modři. Chybět by neměla ani blankytná barva nebes
Hvězdný tip: Ozdobte oční střechy světle modrými třpytivými stíny. Dolní víčka obtáhněte o odstín tmavší tužkou na oči. Díky tomuto osvědčenému triku získáte uhrančivý pohled, který zhypnotizuje i ostříleného lovce šelem.

 

 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.